Fides Personeelsdiensten B.V.
  Zarejestrowano: 2023-07-01

  Telefon: 0314- 65 00 50

  Strona: https://www.fides-bv.pl

  Kod pocztowy: 70-05

  Adres: Havenstraat 1

  Miejscowość: AG Doetinchem


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Oferty praca holandia - www.fides-bv.pl


Fides Personeelsdiensten B.V.


Na stronie internetowej fides-bv.pl została przedstawiona oferta renomowanej agencji pośrednictwa pracy. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności na rynku firma bezbłędnie trafia w potrzeby pracowników i może im zaproponować dobre posady oraz pomóc w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów, uzyskaniu ubezpieczenia czy znalezieniu wygodnego zakwaterowania niedaleko zakładu.

Osoby zainteresowane mogą pracować w branży spożywczej, rolniczej, ogrodniczej, logistycznej, metalurgicznej czy produkcyjnej. Ogłoszenia zawierają wszystkie niezbędne informacje dotyczące, między innymi charakteru pracy, wymagań stawianych przed zatrudnionym. CV na dane stanowisko można złożyć poprzez formularz na stronie internetowej, co jest wygodne i oszczędza czas.

Każdy, kto chce znaleźć atrakcyjne oferty pracy w Holandii i bezproblemowo dopełnić wszystkie formalności, powinien wybrać tę agencję. Pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

ZAREJESTROWANE W OKOLICY


OpiekunkaRadzi.pl